Tüm Detaylarıyla HAARP Projesi

Tüm Detaylarıyla HAARPP Projesi

Eğer HAARP yok diyorsan;

haarp

“Gerçekten onlar düzenlerini kurmuşlardı.Halbuki dağları oynatacak olsa bile bu düzenleri hep Allah’ın elindeydi.”
İbrahim suresi 46.Ayet

Bu projenin adı High Frequency Active Auroral Research Program.
Türkçesi; Yüksek Frekans Auroral Araştırma Programı.

Auroral nedir yahu?’ derseniz, HAARP uygulanırken meydana gelen şu ışımalar kastediliyor olsa gerek çünkü Auroral’in sözlük anlamları arasında kutuplarda geceleri görülen renkli ve hareket eden ışıklar ifadesi yer almaktadır.İşte bu ışımalar kutup olmayan yerlerde de meydana gelmeye başladı.

HAARP, Nikola Tesla’nın bulmuş olduğu bir deprem aletidir. Tabi bunu geliştirmek ABD’ye kalmış. Aslına bakarsanız Rusya’da Tesla’dan etkilenip 1976’da ‘Ağaçkakan’ projesini inşa etmiştir. Çalıştığı süre zarfında ABD’nin California eyaleti tarihinin en kurak yıllarını yaşamıştır. Bununla kalmayıp iklim değişikliği ve sellere de neden olmuştur.

Radyo dalgalarını inceleyen ABD hükumeti dalgaların Rusya’dan geldiğini fark edince, Rusya’yı iklimleri değiştirmekle suçlamıştır. Bu yüzden 1993 yılında Rusya’daki bu teknoloji durdurulmuştur.

İklimleri değiştirebilecek silahların varlığını kabul eden Birleşmiş Milletler iklim değişikliği için teknoloji üretiminin yasak olduğuna dair bir karar almıştır.

ABD’ye ait olan HAARP Projesi, İyonosfer’in özelliklerini ve davranışlarını araştırmak üzere Alaska’da Gokana Askeri Üssü yakınlarında ABD Kara ve Deniz kuvvetlerince gerçekleştirilmektedir.

İyonosfer Nedir?

İyonosfer katman olarak üçüncü katmanda bulunur ve atmosferdeki gazların iyonlara ayrıldığı katmandır ki bu yüzden sıcaklık yüksektir. Özelliği ise; radyo dalgalarını yansıtmaktır.

Proje Neden Alaska’da Yürütüyor?

Alaska’nın dünyadaki elektromanyetik kuşakların özel kesişim bölgesinde bulunduğu ve bu yüzden elektromanyetik alanlarına müdahale edebilmek için en iyi yer olmasından,ayrıca da korunmasının kolay ve gözlerden uzak olmasından dolayı tercih edildiği kanısına varıyorum.

Peki ya bu HAARP ne işe yarıyor ve ne gibi sonuçlar verebiliyor?:
1)      İklim değişebilir.
2)      Kutupları eritebilir ve yerinden oynatabilir.
3)      Ozon tabakası ile oynanabilir.
4)      Deprem yapılabilir.
5)      Okyanus dalgalarını kontrol edebilir.
6)      Dünyanın enerji alanları ile oynayarak,insan beyni kontrol altına alınabilir.
7)      Radyasyon yaymayan termonükleer patlama oluşturulabilir.

Ve bunlar yapabildiklerinin sadece bir kısmı

Ancak bana bu maddeler bir şeyi hatırlattı yahu…

Küresel Isınma!

Yoksa böyle bir şey yok mu?

Dünya Su Konseyi Başkanı Loic Fauchan bir açıklama yapmış; ‘Küresel ısınma iddiasına bağlı olarak dünyanın kuraklaştığına dair somut bir veriye sahip olmadıklarını’ ifade etmiş.

Dünyanın en büyük hava durumu kanallarından Weather Channel’in kurucusu “Küresel Isınma tarihin en büyük yalanıdır” demiştir.

İngiliz profosörler Stanley Feldman ile Vicant Marks’a göre kutuplar erimiyor, kutup ayıları yok olmuyor ve Maldivler sular altında kalmıyor.

HAARP’e Dair Daha Derinlere İnersek;

Projenin resmi amacı İyonosfer’de araştırma yapmak(!) demiştik.
Amerikalı yetkililere göre HAARP’ın amaçları;
1)      Atmosferdeki termonükleer araçların elektromanyetik vuruşlarını değiştirmek.
2)      Denizaltılarında haberleşmeyi kolaylaştırmak.
3)      Radar sistemleri geliştirmek.
4)      Çok büyük bir bölgede ABD Ordusu dışında tüm haberleşmeyi durdurabilmek.
5)      Çok büyük alanlarda petrol, doğal gaz ve mineral kaynaklarını tespit etmek.
6)      Cruise Füzeleri (Uçuş süresinin tamamında veya büyük bir kısmında normal bir uçak gibi uçan ama pilotu olmayan güdümlü silah sistemleri) gibi her türlü saldırıda silahı ve uçakları havada imha etmek.

Ah ne kadar masum amaçlar bunlar. Birleşmiş Milletler ağabey güya izin vermiyor ya ne yapsın canlar.
Birde proje karşıtı bilim adamlarını araştırdığımda karşıma çıkan sonuca göre, HAARP öyle bir güç haline gelebilir ki, elinde tutan dünyanın tartışmasız hakimi olur.

Proje karşıtlarında biri olan ve dünyanın en ünlü Jeofizikçilerinden Prof. Gordon J.F MacDonald’a göre elektromanyetik daha neler yapabiliyor bir bakalım;

HAARP tesislerinde bulunan antenler sayesinde gökyüzüne elektromanyetik dalgalar veya enerji gönderilmekte, İyonosfer tabakasından geri yansıyan bu dalgalar veya enerji yeryüzünde bulunan bir alıcı anten tarafından emilmektedir.

Böylece alıcı antenlerin kurulduğu yerlerde istenilen afetler oluşturulmaktadır.

1997 yılında ABD Savunma Bakanı William Cohen, Georgi Üniversitesi’nde kurduğu cümlelere göz atarsak;
“…Bazılarının elektromanyetik dalgalar yolu ile iklimleri değiştirme, deprem yapabilme, volkanları harekete geçirme yeteneğine sahip silahlar geliştirdiğini biliyoruz.”

Zamanında Rusya, ABD’ye ‘Ağaçkakan’ açınca ABD’de Rusya’ya “HAARP” açtı.

Rusya’da hava sıcaklığı 40 dereceyi seyredince bilim adamları boğdurucu yazdan ABD’yi sorumlu tutmaya başladı.
Moskova Devlet Üniversitesi Fizik Fakültesi hocalarından Georgi Vasilyev, ABD’nin çalışmakta olduğu Alaska’daki HAARP İstasyonu’nu resmen Jeofizik ve Tektonik bir silah olarak tanımladı.

Vasilyev: “ HAARP çalıştırıldığı günden bu yana  dünyanın değişik bölgelerinde iklim anormallikleri gözlenmeye başladı.Kar yağması gereken yerlerde güneş kavururken,Afrika’da kar yağışları gözlemlenmekte,bu tuhaf olgular genelde küresel ısınmaya fatura ediliyor.’ demiştir.

HAARP kullanımının en büyük belirtisi,
Kutup olmayan bölgelerde kutup ışımalarına benzer gökkuşağımsı renkler ortaya çıkmaktadır.(Auroral)

ALH84001(Allan Hills 84001),(Antartika’nın Allan Hills bölgesinde ABD-Meteorit  Avcıları Takımı tarafından bulunan bir gök taşıdır.) keşfinden sonra Başkan Bill Clinton, 7 Ağustos 1996’da verdiği bir basın toplantısında şöyle demiştir.

“Eğer bu keşif onaylanırsa, bilimin şimdiye dek dünyamızda perdesini açtığı en şaşırtıcı kavramlardan biri olacaktır. Tahmin edilebileceği gibi, olası etkiler geniş kapsamlı ve ürkütücüdür”

Evet bu durum oldukça ürkütücü! Dünyanın dengesiyle oynamak çok büyük sonuçlara neden olabilir.
Eğer arılar yeryüzünden kaybolursa insanın sadece dört yıl ömrü kalır. Doğal denge bu kadar hassastır!

Feyyaz Dostum

Hakkında: Feyyaz Dostum

Her hususta bilgi, her hususta kazanç demektir. 1987'den beri...

Yazarın tüm yazılarını görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir