Siorg Ekibi Tasarım Yarışmasında!

siorg kamikaze

Redbull’un düzenlemiş olduğu CanYouMakeIt yarışmasına Siorg ekibinde de yer alan Halil Bilal Cihan, Kamikaze grubu ile birlikte katıldı.

siorg kamikaze
siorg kamikaze

Yarışmada ülke içinde en çok oy alan takım, yarışmanın Avrupa ayağına katılabilecek, 6 farklı ülkede çeşitli görevlere tabii tutulacaklar. Halil Bilal Cihan’ın Siorg’a yaptığı açıklamalar şu şekilde;

Diğer katılımcıların çoğu aylar öncesinden videolarını hazırlamışken bizler son katılım süresine iki gün kala katılmaya karar verdik ve videoyu hazırlamak için sadece 1 günümüz vardı.

İşin daha da can alıcı tarafı, gerçekten çok kötü ve başarısız videolar var ve bunlar çok üst sıralarda, sebebi de “çevresi olanın” daha çok oy toplayabilmesi… Redbull, videonun kalitesine, teknik özelliklerine değil de yaratıcılığa ve ilgi çekiciliğe bakacağını zaten duyurdu.

Bizim de şu anda tek ihtiyacımız olan şey sizlerin oyları. Alacağımız her bir oy bizler için gerçekten kritik önem taşımakta, o yüzden desteklerinize çok muhtacız.

Siorg ekibi olarak sizlerden Kamikaze’ye dolayısıyla bizleri temsil eden Halil Bilal Cihan’a oylarınızla destek olmanızı rica ediyoruz. Oy kullanmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://www.redbullcanyoumakeit.com/tr/applications/6457/

Feyyaz Dostum

Hakkında: Feyyaz Dostum

Her hususta bilgi, her hususta kazanç demektir. 1987'den beri...

Yazarın tüm yazılarını görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir