Petek Temizliği Ne Zaman Yapılmalıdır?

petek temizliği ne zaman yapılmalıdır

Petek temizliği ne zaman yapılmalıdır?

Petek temizliği, kış aylarına girilmeden hemen önce yapılması gerekmektedir.

Kış aylarında soğukların bastırması ile petekleri yakmaya başlıyoruz. Eskiden sobalı dönemlerde yaşayanlar soba borularında biriken kireç ve çamurlaşmaları hatırlayacaklardır. İşte tıpkı bunun gibi peteklerin içerisinde de pislikler oluşmakta ve petek performansını olumsuz yönde etkileyecektir.

Petek temizliği petek yakıt tasarrufu yapan servistir. Petek ısıtma yakıtında %30 gibi tasarruf sağlanmasına ne dersiniz? Petek içi kireç tuttuğu zaman, kombiye bu tür maddelerin gelmesi arıza oluşturmasını sağlayabilir. Israrla ve uzun seneler boyunca bu şekilde kullanılması fazladan ısıtma maliyetinizin artması anlamına gelecektir. Halbuki, bir, iki saat içinde getireceğimiz solüsyonlu petek içi açan, temizleyen cihaz ile sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizleme işlemini yaparken profesyonel bir hizmet almanız gerekmektedir. Çünkü bu işi profesyonel yapan kişiler işlerini hijyenik yapacakları gibi aynı zamanda kullandıkları cihazlar ile maksimum verimi almaktadırlar. Bu işi İstanbul içerisinde hakkıyla yapan Petek Temizleme Ustası‘nı ziyaret edebilirsiniz.

Petek Temizleme Ustası cihazlı petek içi açan, kırmadan petek yakıt tasarrufu oluşturan firmadır. Garantili petek yakıt tasarrufu sunan firmadır. Eğer yanlış, gereksiz petek bağlantısı yoksa faydasını göreceksiniz. Tüm kirlilik alındıktan sonra petek içine daha fazla su ilave edilmesinden dolayı sorunlar çok geçmeden yok olacak ve biz bazı testler ve peteğin içini koruyan koruma sıvısı da ekleyerek önlemleri alacağız.

İletişim :
Tel: 0542 235 02 25
Web: http://petektemizlemeustasi.com/

Feyyaz Dostum

Hakkında: Feyyaz Dostum

Her hususta bilgi, her hususta kazanç demektir. 1987'den beri...

Yazarın tüm yazılarını görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir