Ön Türklerde Zeka Arttırıcı Taş: Us Taşı

Mu ve Ön Türkler Uygarlığı Teknolojisi: Us Taşı

Yapılan bilimsel araştırmalarda insanoğlu beyninin kapasitesinin yalnızca %2‘lik kısmını kullanabildiği bilgisine ulaşılabilmiştir. Peki ya daha fazlasını kullanmak mümkün mü? İşte tam da bu konuda Araştırmacı Günay Balcıoğlu‘nun Ön Türkler insan beynini %100 kapasite ile kullanabilmenin formülünü bulmuşlar iddiası ve delilleri ortaya çıkıyor.

ustaşı son

İddialar bunun mümkün olduğu yönünde. Çalışma prensibi çok basit. Taş içerisindeki “Kuars” ve “Manyetit” mineralleri sayesinde skaler enerji üretiliyor. Beyin ise bu enerji ile çalışan kuantum bir bilgisayar. Beyne verilen bu fazladan güç ile beynin normalde kapalı olan %98‘lik bölümlerine de enerji göndererek aktive olmasını sağlıyor. Yukarıdaki fotoğraflarda en sağda görmüş olduğunuz kayaç daha belirgin parlıyor. Noktalar ise kafa tası arkasındaki çakra noktaları ile birebir örtüşmekte. Bu yönlendirilmiş enerji sayesinde taş gece bile parlamakta. Ancak bir muamma var. Ön Türkler 100.000 yıl önce insan vücudu anatomisine nasıl bu kadar hakim olabildiler?

Ben de Us Taşı Yapabilir miyim?

Evet, siz de us taşı yapabilirsiniz. 1-2 kilogram mıknatıs tozu ile 2-3 kilogram kuars tozunu, mermer yapıştırıcısı ile iyice karıştırın. Sonra sertleştiriciyi ekleyip karıştırdıktan sonra yassı şekil verip bir gün donmasını bekleyin. Yastık altına ya da yatağınıza yakın bir yere ekleyin. Dilerseniz fotoğraftaki gibi de yapabilirsiniz.

NOT: Bu bilgiler alıntıdır ve doğruluğu teyit edilmemiştir. Uygulamaya geçmeniz halinde oluşacak olumsuzluklardan sizinicin.org ya da yazarları sorumluluk kabul etmemektedir.

 

Feyyaz Dostum

Hakkında: Feyyaz Dostum

Her hususta bilgi, her hususta kazanç demektir. 1987'den beri...

Yazarın tüm yazılarını görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir