Kalemsiz Dergi’den Taziye Mesajı

kapak (1)

Yan kuruluşumuz olan Kalemsiz Dergi, şehitlerimizi unutmadı ve bir bildiri yayınladı. Kalemsiz Dergi Şubat ayından beri yayınladığı ilk bildirisinde milletimize birlik ve beraberlik çağrısı yaparken aynı zamanda da milletimize baş sağlığı diledi.

İşte Başımız Sağolsun! başlıklı bildirinin tam metni şu şekilde;

Tüm kamuoyunun bildiği üzere son günlerde ülkemizin dört bir yanından şehit haberleri gelmektedir. Gelen bu haberler hiç şüphesiz milletimizi yasa boğmaktadır. En az evlat acısı kadar can yakan bir husus ise bu haberlere karşı çaresizce bir bekleyiş içerisinde kendimizi buluyor olmamızdır.

Bir sosyal medya kuruluşu olarak biz; bu ülkeyi oluşturan 77 milyonu teröre karşı tek ses, tek nefes olmaya davet ediyoruz. Acımız her ne kadar büyük olursa olsun unutulmamalıdır ki Şehitler Ölmez

Bugün ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar, devletimizi bölme çabaları hiç şüphemiz yoktur ki başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Bizler biliyoruz ki, cumhuriyetimizin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün de söylemiş olduğu gibi “Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır“.

Vatanımızı canı pahasına koruyan ve bu uğurda şehadet şerbetini içerek şehitlik mertebesine ulaşan kınalı kuzularımıza Allah’tan rahmet, geride kalanlarına, milletimize, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ve Emniyet Genel Müdürlüğü’ne başsağlığı diliyoruz.

Kalemsiz Dergi

Sayfaya gitmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir