Başlangıç / Hakkımızda

Hakkımızda

Sizinicin.org, Türk halkının faydalanması için Türk Gençleri tarafından 2014 Aralık ayında oluşturulmuş bir bilgi blogudur. Kısa adı ile Siorg, halkının bilinçlenmesine destek olan güvenilir bir bilgi kaynağı olmayı amaçlamaktadır.

Bu amaç doğrultusunda farklı kaynaklardan yararlanılarak oluşturulan tarih, edebiyat, sağlık, eğitim gibi konularda içerikler Siorg bünyesinde barındırmaktadır.

Siorg ekibi kendisi için Siorg Tim ismini kullanmayı seçmiştir.

Yazarlık Koşulları

Eğer kendinizi bilgi kaynağımıza yakın görüyor ve Siorg Tim’in bir parçası olmak istiyorsanız info@sizinicin.org elektronik posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Reklam

Web sitemiz üzerinde reklam alanlarını değerlendirmek istiyorsanız ya da sitemizde tanıtım yazısı yayınlamak istiyorsanız info@sizinicin.org elektronik posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

6 yorumlar

 1. Öncelikle size çok teşekkür etmek istiyorum böyle bir siteyi kurmak için çok emek vermişsiniz sizin sayenizde birçok şey öğreniyorum ve öğrenmeyede devam ediyorum bundan dolayıda teşekür ediyorum elinize kolunuza sağlık 🙂

 2. Arkadaş çok yardım sever, candan biri siteyi yeni öğrendim ancak bundan sonra daha çok girmeye çalışıcam.

 3. Kaliteli iptv sitesi ne Zaman açılacaktır
  Veya sayfanın sahibi ile irtibata gecebilirmiyim

  • Feyyaz Dostum

   Merhaba Enes Bey,

   Bahsettiğiniz siteye sadece tasarım konusunda desteğimiz bulunmuştur ve bunu da ücreti mukabilinde gerçekleştirmiştik. Söz konusu internet sitesinden malesef haberimiz bulunmamaktadır.

 4. cok bılgılı işler yapıyorsunuz teşekkür ederım kendı şahsıma 😀 TÜRK IRKI için…
  TENGRİ TÜRK’Ü KORUSUN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir