Başlangıç / Hakkımızda

Hakkımızda

hakkımızda

Hakkımızda

Türk Milletinin faydalanması için Türk Gençleri tarafından açılmış olan bir internet siteyiz. Türk Milletini bilinçlendirmek adına güvenilir bir kaynak olabilmeyi amaçlamaktayız.

Bu amaç doğrultusunda farklı kaynaklardan yararlanılarak oluşturulan tarihi bilgilerin yanı sıra, güncel bilgi, daimi bilgi ve yazarlarımızın köşelerinde paylaşmış oldukları yazılar mevcuttur.

Yazarlık Koşulları

Eğer sizler de bizleri kendinize yakın görüyor ve bizimle yazmak istiyorsanız info@sizinicin.org iletişim adresine elektronik posta gönderebilirsiniz. Bu işlem sonrasında tarafınıza dönüş sağlayarak yazılarınızın yayınlanma sürecini tamamlamaktayız.

Bize Destek Olun

Web sitemiz hiç bir maddi karşılık beklemeden faaliyet yürütmektedir. Ancak internet sitemizin masrafları ile ilgili olarak söz konusu olan tutarların karşılanması için bizlere destek olmak isterseniz, sitemizde bulunan reklam alanlarında günlük, haftalık, aylık ve yıllık olmak üzere reklam vererek bizlere destek olabilirsiniz. Bunun için info@sizinicin.org adresine e-posta göndermeniz yeterlidir.

 

 

 

6 yorumlar

 1. Öncelikle size çok teşekkür etmek istiyorum böyle bir siteyi kurmak için çok emek vermişsiniz sizin sayenizde birçok şey öğreniyorum ve öğrenmeyede devam ediyorum bundan dolayıda teşekür ediyorum elinize kolunuza sağlık 🙂

 2. Arkadaş çok yardım sever, candan biri siteyi yeni öğrendim ancak bundan sonra daha çok girmeye çalışıcam.

 3. Kaliteli iptv sitesi ne Zaman açılacaktır
  Veya sayfanın sahibi ile irtibata gecebilirmiyim

  • Feyyaz Dostum

   Merhaba Enes Bey,

   Bahsettiğiniz siteye sadece tasarım konusunda desteğimiz bulunmuştur ve bunu da ücreti mukabilinde gerçekleştirmiştik. Söz konusu internet sitesinden malesef haberimiz bulunmamaktadır.

 4. cok bılgılı işler yapıyorsunuz teşekkür ederım kendı şahsıma 😀 TÜRK IRKI için…
  TENGRİ TÜRK’Ü KORUSUN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir