Bugün PKK – Büşra Polat Yazdı

Bugün PKK - Büşra Polat

Bugün PKK

Bugün PKK - Büşra Polat
Bugün PKK

Bugün PKK – Büşra Polat

PKK terörünün besin kaynağı yasak dil, yasak ırk adı altında yürütülen propaganda çalışmaları sonucunda geç kalınmış ve zorla uyandırılan milliyetçilik duygusu. Evet asıl neden milliyetçilik ama öyle bildiğiniz milliyetçilik değil. Amerika, Almanya, İsrail gibi sömürge ve pazar arayışı içindeki sırtlanların gölgesinde yeşertilmeye çalışılan bir milliyetçilik. Aynı zamanda Türkler ve Araplar tarafından da desteklenen bir milliyetçilik. Peki milli gelirimizden, turizm faaliyetlerimize kadar olumsuz etkilendiğimiz terörü biz nasıl destekliyoruz?

Mesela Türkiye Cumhuriyeti‘ne karşı açık açık terör propagandası yapan bölücülerin devlet yurtlarında, üniversitelerde, kamu kuruluşlarında ve hatta mecliste barındırılmasını sağlayarak destekliyoruz. Bir hükumet kendini devirmek, toprak bütünlüğünü bozmak isteyen bir oluşuma üniversitesinde akıl, kamu kuruluşlarında para, devlet yurtlarında aş verirse toprak istemelerinden daha doğal bir şey olamaz. Bu saçmalıktan kurtulmak için  sanal ihbar hatlarının kullanımı arttırılmalı ve suçluluğu kabul edilen  kişilerin okul, yurt ve devlet dairelerinde barınmaları ve çalışma hakları ellerinden alınmalı.

Başka bir örnek terörist başını İmralı‘da hapis hayatından ziyade yazlığına tatile gitmiş bir vatansever gibi ağırlayarak destekliyoruz. Binlerce insanın ölümüne sebep olmuş bir katilin kitap neyine, tenis neyine, televizyon neyine gerçekten anlamak çok zor.Bir kilo baklava çalan çocuğun 14 yıl hapis yattığı memlekette binlerce çocuğun babasını çalan haine kütüphane kurulmasını anlamak gerçekten çok zor. Anlamıyorum ama anladım varsayalım. Çözüm süreci çılgınlığı hepinizin malumudur. O dönem dağdan inen ve asker öldürmemiş teröristlere hapis yatmadıkları yetmez gibi ev ve iş imkanı verilmişti. Sizce de garip değil mi? Türkiye Cumhuriyeti yasaları içerisinde Kürtleri askere almayın ,ev vermeyin, vali yapmayın, milletvekili yapmayın, komutan, Emniyet Müdürü yapmayın gibi bir yasa mı var? Veya bunca zaman bunlardan herhangi birini olmamışlar mı? En basiti KPSS’ye giren ve yüksek puan alan bir Kürt atanmayacak mı? Bu sorular uzar gider ama cevap tek “bu hakların hepsi Kürtlere verilmiş.”

Asıl konuya dönersek kılı kılına bizimle aynı yaşam standartlarına sahip bu aç gözlü hainleri devlet yine kendi eliyle beslemeye söz vererek silah bıraktırmaya çalışmıştı. Amaç dağdan inmeye teşvik. Teşvik var evet ama silah bıraktırır cinsten olmadığı kesin mesaj açık “sen hainlik yap ben seni beslerim” bu teşvik meyve verdi mi ? Hemde en âlâsını dün dağda olan terör bugün içimizde, okullarda, metroda her yerde! Dağa çıkanın ölüsünden başka bir şey inmesin kardeşim. Çakal her zaman çakal, karnını doyurmazsan canını kurtaramazsın!

Gelelim Araplara;

Her fırsatta peşmergelerce sırtından vurulan Araplar terörü nasıl destekliyor? Bariz bir örnek ile başlamak gerekirse bu örnek Amerika’nın Irak’ı işgali olur sanırım. Daha Amerikalılar Irak’a ayak basar basmaz Amerikan bayrağını göndere çeken peşmergeleri bugün hala besleyen zehir beyinli Araplar terörün en büyük destekçisi.

Şimdi Arapları vuran terörden bana ne demeyi çok isterdim. Ancak iş öyle değil. Irak-İran savaşında Irak için can veren Türkmenleri hiçe sayan ama Amerikalılarla birlikte olup Irak’ı işgale kalkan peşmergelere lojistik sağlayan Arapları vuran teröre eyvallah ektiğini biçsin. Ancak bu terör Araplardan çok Tuzhurmatu, Kerkük ve Musul başta olmak üzere burada yaşayan Türkmenleri etkiliyor. Yetmez gibi buradan dağa çıkan teröristi Irak’taki kamplarda eğitiyor, saklıyor sonra buraya yolluyor. Arkadan vurmaya alışkın bir millet , arkadan vurulmaktan hoşlanırmış. Araplardan bunu öğrendim.

Evet terör Türkiye’nin en büyük sorunu ve bu öyle bir sorun ki çözümü de önümüzdeki yıllarda pek mümkün gibi görünmüyor. Yak, yık, yok et desem TSK operasyon yapıyor her yerden feryat figan, roketatarlı PKK lı terörist oluyor sana fırıncı, molotof atabilecek kadar büyümüş hain ölünce çocuk oluyor mesela. Bir kere bile lehimize karar vermeyen sivil toplum örgütleri fırsatı kaçırır mı ? Gelsin atom bombaları gitsin 10 aylık hamile kadınları öldürmeler. Sosyal medya yıkılıyor “Katil TC çocuk öldürüyor.” diye.

Teşvik desem sonuç ortada balık mideli herifler çatlayana, patlayana kadar doymayacaklar. Çok engel var önümüzde çok… Sanatçısından, milletvekiline, doktorundan öğretmenine ve hatta elin Rusundan Çinlisine büyük bir kitle bu kanlı terör örgütünü destekliyor. Bir kısmı “bana dokunmayan yılan bin yaşasıncılık” politikası güdüp teröriste göz yumuyor. Hele bir de öyle bir kesim var ki harbiden dünyadan haberi yok kim ne derse ona inanıp iki tarafla da ağlıyor.                      

Ulu Tanrım devletimi, milletimi, askerimi, polisimi bu hainlerden ve duyarsızlığı ile bunlara fırsat veren üç maymuncuların bozgunundan korusun…

Büşra Polat

Hakkında: Büşra Polat

Yaşasın Irkımın Turan Ülküsü...

Yazarın tüm yazılarını görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir